• Ödeme Yöntemleri Nedir?

Ödemlerinizi dilerseniz sitemiz üzerinde Kredi Kartınızla, dilerseniz Havale veya EFT yoluyla yapabilirsiniz. Kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerde SSL Güvenlik sistemi sayesinde, bilgileriniz bizim tarafımızdan veya 3. Kişiler tarafından kesinlikle görülmez veya kopyalanmaz.

 

 

  • Sitedeki ürünler Orijinal mi?

İnternet üzerinden alışveriş yapan bir kişi olarak aklınıza takılacak ilk konunun bu olması gayet doğal. “Ürünleriniz orijinal mi?” sorusuna bizim satışını yaptığımız ürünler için cevabı ise: Kesinlikle bizden aldığınız tüm ürünler Orijinaldir. Biz farma312 olarak; satışını yaptığımız tüm markalara %100 Orijinal Garantisi veriyoruz. Çünkü bu markaların tümünün ithalatçı firmasıyız. 7 yıldır internet üzerinden bu markalara ait ürünlerin binlerce siparişini başarılı satışlara dönüştürmekteyiz ve ürün kalite, paketleme, teslimat hızı gibi konularda oldukça olumlu geri dönüşler almaktayız.

 

 

  • Aldığım Ürünü İade Edebilir Miyim?

Satın aldığınız ürünleri hiçbir mazeret göstermeden ambalajı açılmamak kaydıyla 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

 

 

  • Ürün fiyatları trendyol, hepsiburada, n11 gibi sitelere oranla neden daha uygun fiyatlı?

Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler kendi ithalatımız olduğundan aracı firmalar yerine direkt birinci elden satışa sunulmaktadır. Böylelikle ürünler pazaryerlerinde satıcıların ürünlerden elde ettikleri karın satış fiyatından arındırılması şekilde satışa sunulmuştur. Daha uygun fiyatlı olmasının en büyük nedenini bu şekilde açıklamaktayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR